Wednesday, October 24, 2012

קשר עם בחורה

כקישור לנערה שיודעת


אנשים רבים מנסים להכיר בחורה, יש לך ידידות איתה, מנסה לבלות זמן ביחד איתה, וסופו של דבר מתאהבים ותוהים העם כדאי לפלרטט איתה. אם אתה חושב על בחורה מסוימת חייבים להיות דברים מסוימים במוח. ראשית אתה צריך לדעת שאתה מבלה יותר זמן עם זה לא אומר שאתה נכנסת לקשר כזה בקלות רבה יותר. הרבה פעמים זה ההפך. אתה מבלה יותר איתה ולכן אתה מקבל פחות נקודות ממנה. המפתח לקשר עם אישה יש לך ידידות איתה לא ככל שעובר זמן עם זה, אבל במה שאתה עושה. ראשית אתה חייב להישאר רגוע ולא להיות מושפע מרצונך להיות איתה. אל תתנה לרגשות האלה לגרום לך לאבד את דעתך. כקשר לבחורה קל, אתה יכול להיות בטוח שתזכה.

זוהי בעיה נפוצה אצל גברים רבים שמרגישים משיכה חזקה לאישה מסוימת, ולכן הם מקבלים עצבים לפניה, ולעתים קרובות אפילו לא יכול לדבר איתה. זוהי בעיה רצינית, כי ברגעים אלה הולכים בדיוק את ההפך ממה שאתה צריך להעביר כדי להצליח. כדי להצליח יצירת קשר לבחורה שאני מכירה הוא מאוד חשוב כדי להדגים את הבטיחון עצמי של עצמך. אני רואה "פגם" לא להגיב באופן שלילי אליו, אינו מגביל את נוכחותה. זה הולך טוב אתה מאמין בזה, אז אמר שיש לי ביטחון יצירת קשר לבחורה שלבסוף יצליח.
כיצד יצירת קשר לבחורה בה את חושק? לבטח אתה חושב שאתה לא צריך להיות פלרטטן גדול כדי לפלרטט עם בחורה. בטח כבר ראה את החבר 'ה עם בנות מכוערות שסביב שאינם רעים. היא שכיחה יותר ממה שאתה חושב. אם עדיין לא ראה הרבה, מעתה והלאה אתה צריך לשים לב לחיי היומיום שלהם, ועוד הרבה דוגמאות למה אני מתכוון. פשוט לא הפסיק תשומת לב עכשיו.
בכל מקרה, אני חושב שההצלחה יצירת קשר לבחורה כפרדוקס. ככל שאתה חושב על זה ולתת חשיבות רבה יותר למה שאתה מרגיש, זה יעלה לך יותר בטיחון בעצמך לפני שהראית את זה. זה אדישות לפני ההעלאה, לא להיכשל כשאתה מדבר איתה, או כשהוא מדבר. כדי לקבל אותו, האמין להיות אדם נורמלי, כמוך. כמה שאתה רוצה, לא אדם בקרב בני תמותה רגילים. בחורים רבים חושבים שהם מאוהבים באישה הכי היפה על פני כדור הארץ שבו אחרים רואים אותה כאישה רגילה. השתמש בטכניקה זו משנה את המראה שלך, ולו רק דרך "לרמות". נסה לראות איך לראות איך החברים שלך חושבים עליה, לבטח יהיה לך חבר שאמר "לא נורא, לא יפה כמוני."
למרות שזה נראה יותר מודאג לגבי טבעו, מנסים לקחת את אותו התפקיד. זה כמו הטריק הישן שהם מלמדים באודישנים וראיונות עבודה. אם אדם פגע בך, זה מחרבן את העסק. אימוץ התנוחה המגוחכת הזה בטוח לאבד את הכבוד. יש מושג שמשתמש בקהילת הפיתוי בשם "מוגו". כלומר, כאשר אדם תולה הרבה של באישה ורק חושב על זה, ואמר שהוא רק רוצה לתת לאדם האחר את אותו הדבר. זו טעות, משום שהוא מגביל דרמטיזציה של המצב. זה גורם לך להיראות כמו משהו חשוב יותר ממה שהוא באמת. תאר לעצמכם שאשתו עברה למדינה אחרת, ושיש לך להישאר בביתם. אתה צריך לעבור את זה, אני לא יכול ללכת בעקבות חלום שקשור לכיבוש שאישה מסוימת. תחשוב על זה ככה, אם יתפוס אותך ועצבים יהיו הרבה יותר קשה לקבל את הכדורים.
מלבד זאת, מוני איט איז מתייחס גם "מתוכנת" כמו שאומרים בNLP. חשב אז שהילדה, אנחנו מחפשים יותר באהבה ממה שהם באמת. אולי עכשיו אתה חושב שהדרך היחידה ואחד שאתה אוהב, אבל אולי אחרי חודש של היכרות הדדית ואתה מבין שזה לא. כרוס ג'פריס אמר: אם מחר יגיעו  10 נשים חדשות שאין להם את זה? אולי זה מגביל דרמטיזציה של קשר?.

 יצירת קשר לבחורה באופן כלליעד היום נשים צריכות ביטחון כמו שאני אומר. בהנחה שאין לך כזה, ברור שאתה צריך להתחיל להראות אמיץ, נועז, נחוש, בעל רצון ברזל, זכר אלפא, עולה בקנה אחד עם שפת גוף. כקישור בחורה תלויה יותר בצורה של תחתית. רבים מאמינים שזה מפתח כדי לנהל שיחה "עמוקה" שממחישה את הרגישות ואת הערכים שאנו מחזיקים. לא לגמרי נכון. אתה צריך להראות קצת רגישות, אבל הרגישות היא אופנתית, הנושא שיש לך בראש בהקשר זה. זה לא מה שמלמד אותנו בסרטים רומנטיים רבים או אגדות.
זהו אחד מהסודות הגדולים של איך יצירת קשר לבחורה באופן כללי. נשים הן לא יצורים עליונים שמרגישים שאנו אוהבים יותר, עמוקים יותר, רגישים יותר, וכן הלאה. זהו נושא שרבים מהם עשויים לחשוב שהם, אבל עדיין דרך לראות את עצמם. וכמו שאתה יודע שלפעמים מציאות היא לא מה שיש לנו בתודעתנו. גרייס אז, הוא להיות רגיש, הוא להאכיל את הפנטסיה של עליונותך. אנו מציעים לך את התמונה שאתה רוצה לראות איך נשים צריכות ביטחון מכניסות קשר רומנטי לתמונה? , בפועל פשוט מאוד שיחה עם רבים מהם והופכים אותם מהבעיות שלהם, והם אידיאליים להחדרת מושגים כמו אהבה, סולידריות, משפחה, ילדים, בעלי חיים וכדומה. לך רגשות לנושא הם מעורבים, ובו יוכלו להיכנס ל" מילות המפתח ". נושאים שכל אחד יש את הרעיון שלהם, וברור שהם. שאלה אחת שמציגה הרבה הבעיות האלה היא "מה היא התחושה החזקה ביותר עבורך, אהבה או שנאה?". שאלה זו היא מציגה את הנושא של רגשות בסיסיים שיכול להיות ברגשות שכולנו חווינו בדרגות שונות, מגביל דרמטיזציה של המבטיחה תגובה הולמת.

על ידי תרגול שיחה עם כמה נשים שמבינים שזה נורמלי שלא באת כדי לפלרטט איתן, או באותם תנאים. לדוגמה, בשאלה הקודמת שאוהבת לעתים קרובות מגיב כי אני לא יכול לשנוא או שונא מעט מאוד בחיים. כפי שניתן לראות, הוא פנטזיה של עצמם, כולם במידה מסוימת, משום שכולם שנאו בחייו. חוץ מזה, אתה אף פעם לא יודע מה יכול לקרות בחיים, אולי בעתיד יעשה הרבה ניזק והשנאה כמו שמעולם לא עשה.

אז השאלה כיצד ליצור קשר עם אישה מובילה ליצירת קשר רגשי באמצעות שיחה, כדי להראות חלק מביטוח. כמו כן מומלץ ביותר מוצג כאדם אופטימי עם תשוקה לחיים. אז זה טוב כדי להראות שאתה מעוניין לעשות דברים מעניינים, כמו ריקוד, משחק ספורט, או להיות מוסיקאי. את הדברים שרוב האנשים נראים טובים ואינו מראים כל היום בבית בלי לעשות כלום.

נקודה נוספת חשובה מאוד על קישור לילדה היא להראות שאנחנו יצורים מיניים. אם תראו לי ממושמע מדי כדי אינטראקציה עם זה בסופו לנפול לאזור החבר. אני יכול להבטיח לכם שהשטח אינו קלישה, הוא אמיתי מאוד, ונפילה למרבה הצער רבה לתוכו. במיוחד אלה שנזרקים לבחורה שיודעת. אל תסתכלו ניטראלי, אם תסתיר את המשיכה המינית שלך לא מראה שאתה אמיץ ואתה מבין שיש לו אישיות. אנחנו מדברים על תכנית בטוחה זוכרת? זה לא נראה כמו מעורפל, ואמר כל שעולה על הדעת. רק רמיזות וציטוטים ישירים, אבל ברמה בינונית של מטען מיני. אתה יכול לומר "תחת יפה", למשל. אבל לעשות את זה בצורה בטוחה ומבלי לחשוב על עצמו תגובה שלילית אפשרית. "איזה תחת" ניתן לומר באמצע השיחה בה אתה צוחק על בדיחה. אם אתה כועס על העניין מראה להרפות ולשנות את הנושא, בפשטות, לא להיכנס לפרטים או להגיד סליחה להראות. כקישור לילדת פירושו להיות איתן בדרך שלו לראות דברים.

אתה צריך שיהיה לך חוש ההומור ולהראות בחור, כיף עליז, שיש לי ביטחון לפגוש פן הידידותיות של חיים. זהו אחד מהמקשים באופן הקישור של בחורה כל מעמד חברתי. ההומור הוא אוניברסלי, כמו כל אישה. אל תיראה כמו אידיוט, זה רק מראה שאתה רואה את האירוניה בדברים. אתה יכול לעשות את בדיחות ומשחק קצת כיף, אבל אל תפגע בו. כאשר הוא בקש במפורש הומורנו מנסה להראות תגובה חיובית מצידו של האדם. זה הוא להראות שלא אכפת לנו על התגובה שלך, ואם הם עוברים. אם אתה מסתכל על כל הרעיון של ביטוח להוכיח את עצמנו.

אז הנה אלו היו מספר טיפים על איך להכיר בחורה. אם יש לך בעיה ונשים מתקרבות נחושות להראות ברחוב או במועדונים, יש לך גישה לשמע פתיחה ללא חת, שבו תוכל למצוא הרבה עצות ומשאבים כדי לשנות את הדרך להתמודד עם הבעיה שלהם.

No comments:

Post a Comment