Thursday, February 7, 2013

איך להקסים נשים

מהו הסוד איך להקסים אישה? מהו הסוד למערכת יחסים מאושרים?

יש סודות מתחילים עם אישה, ואני מתכוון לסודות נשים יפים למערכת יחסים מאושרים. הבעיה היא שרוב החבר 'ה לא יודעים מהם הסודות האלה ולמרות כמה גברים מתחילים לגלות את הסודות האלה, ככל שהשנים עוברות, למה אין הסודות האלה!

למה את לא מצליח יש לך חברה שהיא יפה וקל מאוד לנשים? לכל אדם יש את הפוטנציאל בעצם להשיג כל אישה שהם רוצים ומפתח כאן הוא להבין נשים.

זה מה שזה מגיע למציאות ואני אגלה את הסוד באותו הרגע. מה אני יכול להגיד את ההפך ממה שאתה חושב שאתה צריך לעשות, אבל אז אתה חושב על המראה שלו, זה הגיוני מאוד!

אז איך להקסים אישה?

לוקחים את ההגה!

מה הופך את נשים לגברים? מה נשים מחפשות בבעל? עבור אישה, זה מאוד קל לענות על שאלה זו, משום שאת אישה ויודעת באופן אינסטינקטיבי. גברים לעומת זאת, הם לא מצליחים לפתור את הבעיה הזו, בדיוק כמו גברים ומוחם פועל בצורה שונה!

טוב, אני אגיד לך בדיוק את מה שהרוב המכריע של נשים מחפשות בגברים שלהן, וזה היכולת לקחת את ההובלה. אישה היא מחפשת "איש מערות", שלוקח אחריות ומוביל את הדרך. ואם נעשה בצורה נכונה, אישה בדרך רבה עצמה כדי להיות. אבל מה עם נשים שאוהבות לקחת אחריות?

כמובן שיש המון נשים שרוצות להשתלט על כשזה מגיע לחינוך, הקריירה שלהם ועל הדברים אחרים. ברור שנשים רוצות לשלוט בהחלטות שלהם כשזה מגיע לחינוך והקריירה שלהם, כי בכל אישה יש את החלומות שלהן, מטרות והדברים שאתה רוצה להשיג!

אבל כאשר זה מגיע למערכות יחסים, זה תמיד טוב ובריא כאדם אחראי? אז למה נשים רוצות להיות בשליטה על הקריירה שלו, למשל, ולתת שליטה לגבר כשזה מגיע למערכות יחסים? זו שאלה מאוד חשובה ומשמעותית שיש לענות.

כל נשים, או לפחות רוב נשים גם רוצות להביע גם את הצד הנשי שלהן. באופן טבעי אתה רוצה ליהנות מחלק הכיפי, היא אישה מלאה תשוקה וחושנית למצוא גבר!

הבנה מה נשים באמת אומרות!


היום הוא קצת יותר קשה לאדם לדעת בדיוק מה לעשות במערכת יחסים. אם האדם משתלט? אל תיקח מעל או איזה סוג של מבוי סתום? במשך עשורים רבים נשים להיות פעילות יותר ויותר מודעות לזכויותיהם. הן רוצות את אותן הזדמנויות כמו גברים, יש את אותו שכר וכן הלאה. לכן, בחלק מחיים, לנשים יש יותר מטען וזה בהחלט נותן אותות מעורבים לגברים.

גברים מאמינים כי נשים רוצות יותר שליטה על הקריירה שלהם, ויותר שוויון לגברים במובן הזה גם רוצים שליטה על מערכת היחסים. וזה לא נכון! גברים ונשים לעתים קרובות להבין אחד את השני, כי גברים מתקשרים בצורה מאוד ישירה ומה שרואה זה באמת מה שאתה מקבל. נשים מצד השני רבות מתקשרות באופן עקיף. ובכן, אפשר לומר דבר אחד אבל מתכוון למשהו אחר לגמרי!

אישה רוצה את ההחלטה להפוך את מערכת היחסים! כן, אפילו נשות הקריירה הארדקור רוצות גבר שהוא מקבל ההחלטות העיקרית! אם אישה מחליטה ללכת לעבודה או ללכת לבית הספר לתואר שני, היא רוצה אדון לגורלך ואת החיים שלך. אישה שרוצה להיות ולהיות עצמאיים. זה הגיוני, כי גברים רוצים אותו!

אבל אם אישה באה לבית שלך, רוצה לקבל החלטות ולהיות בשליטה. היא רוצה לדאוג כי נשים רוצות להירגע ולא. זה כמו להיות בחופשה שבו אתה יכול להירגע ולא לדאוג כל בעיות וסוגיות שצריכות לטפל. לכן, כאשר אישה היא איתך, זה יכול להיות רק בחורה נשית, ליהנות מזה ואתה יכול לראות את הקו!

אתה צריך להבין כאדם סוחב. לא נהיגה לזמן מה, ואז לתת את השליטה! זה מבלבל אותה והיא לא זכאית להיות איתך, וכי בעיות הקשורות בעניינים.

אדם שהוא בטוח ומסוגלים לקבל החלטות בקלות ויהיה בתוקף אישה מקסימה. נניח שאתה נמצא בדייט עם אישה וצריך להחליט לאן ללכת. אז אני שואל, "היי, אנחנו יכולים ללכת לכל מקום שאתה רוצה ולעשות מה שאתה רוצה לעשות, אז איפה אתה רוצה ללכת ומה אתה רוצה שאני אעשה?" במצב כזה, אישה מתעצבנת ומתחילה עוד ב פאניקה והם חושבים: "אני באמת לא יודע לאן ללכת ומה לעשות!" קל יותר לנשים לגברים להפסיק החלטות כאלה, משום שנשים לא רוצות את ההחלטה הלא הנכונה.

אשתו, חברתו או התאריך שאתה זה שמקבל את ההחלטה על איפה לאכול ומה לעשות. נשים בתת מודעת רוצות להיות מונהג על ידי אדם טוב!

כיצד קסם אישה!

שפת גוף עדינה עקיפה של נשים!


נשים לתקשר בצורה שונה מאשר גברים, ולעתים קרובות שפת הגוף של נשים היא הרבה יותר חשובה ממה שנשים לדבר. נשים תקשורת היא כמו קרחון, הרבה מעור מרחקי התקשורת. גברים מאמינים כי תקשורת היא מעל המים היא מה שקובע, כי זה הדבר היחיד שהם מבינים. רוב הגברים לא מבינים רמז שפת גוף!

לבאמת קסם של אישה שצריכה להתחבר רגשי ונפשי! אם תפגוש את הצרכים שלהם בכל הרמות, אישה להיכנע לחלוטין אליך. כאשר מתקשרים עם נשים, בתורו יותר תשומת לב לשפת גוף ולשים פחות דגש על המילים שנשים אומרות. אישה מביטה בעיניך? תן לך עדין? תן תשובות קצרות חסרות המשמעות שלך, או שהיא עושה את רוב הדיבורים?

No comments:

Post a Comment