Sunday, January 20, 2013

לבנות מערכת יחסים עם נשים

רגש בסיסי אטרקטיבי וקשר עם נשים הוא יחסית קל לביצוע. נוחות וחיבור אמיתי כזה שיוביל למערכת יחסים הוא הרבה יותר קשה להשיג. עם זאת, הנוחות והחיבור היא שם המשחק האמתי. גברים שלמדו את הסוד והם מצליחים עם נשים שוות, כי הם משחקים על דמויות שלהם כגון מטורף, אדם שכיף להיות איתו, גבר מרגש ושנון. מה עשוי לשחק תפקיד, אבל האמת שהכשרון האמיתי שלו הוא היכולת ליצור בצד הנשי הרגשת נוחות וביטחון עם בנות רבות באופן עקבי.

ישנם שתי עובדות חשובות להראות כי נוחות היא חלק החשוב ביותר של המשחק הפיתוי: (א) את שיעור ההצלחה גבוהה הרבה יותר משחק חברתי המעגל נגד הפירוק הקר, (ב) את העובדה שגם הגבר שהוא בהומור מיני פשוט לא ללכת הביתה עם כל בחורה אקראית עדיין המשחק שלהם וליצור נוחות וחיבור אמיתי עלמנת לחותם את העסקה.

אז איך אתה בונה את הקשר? בניית קשר אמיתי עם אישה יכול להיות דבר קשה מאוד. זה יכול לקחת שבועות או אפילו חודשים כדי לבנות מערכת יחסים עם מישהי שבה אתה באמת רוצה. לפעמים, כמה שניסינו זה לא קורה כלל. שני אנשים יכולים להיות בעלי ידע על דרך חיים של הזולת ועדין לא להרגיש לגמרי נוח להיות לבד איתם באותו החדר.

שני דברים חשובים לעבוד על הבנייה של חיבור: (א) תפגוש את האדם העיקרי, את המאפיינים ואיכויות של בסיס (בניגוד אנקדוטות נאליים חולפות חיצוניות) ו (ב) הפתיחות רגשית, יושר וכמובן כנות.

1 יש לעשות עם הדרך בה הם מדברים ואינטראקציה עימו בפוקוס או פרק זמן נכון לגביהם. השני הוא גישה והתנהגות הכללית בכל מקום ובכל העת.

כשפגשתי את אותה אישה נכונה, זה חשוב שלא לנפול למלכודת שכנראה כלל האוכלוסייה הגברית נופלת בה: לא חשוב לדון בעובדות "חיצוניות" וכן נתונים עליו. העובדה היא שרוב רובו של "האיסוף" מה שקורה שם הוא באמת לא יותר מאשר "את העובדות ואיסוף נתונים." רוב החבר 'ה שחושבים שהם אמני הפיתוי אין להן באמת שמץ של עובדת אמנים. הם באים אל הבר עם מסד נתונים עצום של עובדות ונתונים. ואין נשים.

זה עוזר להסביר מדוע כמעט כל מספרי הטלפון הם החליפו כל יום בעולם (כנראה 95% +) קשקשי נושאים. זאת משום שהבחור חשב שהוא פגש את הנערה, אך כל מה שהייה בפגישה היה רשימה של עובדות ומידע: איפה היא גרה - בצפון העיר, שנולדה בתל אביב, ישראל, היא עובדת בבנק, יש לה כלב, היא בוגרת בהצתיינות אוניברסיטת יוקרתית, לפני חמש שנים, נסעה לפריז פעמים, בלה, בלה, בלה. זו אינה אותה נוחות נתמכת, זה דמוגרפי שיווק החיפוש. שיאו של מחקר זה הוא מידע של סדרה מספרים, הידוע בכינויו "מספר הטלפון" שלה או איימל.

אם אתה נמצא בסוג כזה של שיחות שבאמת לא תובלנה לשום מקום, זה למה. אנחנו לא בונים מערכת יחסים חזקה עם האישה, אבל הי אנחנו יודעים הרבה עובדות ונתונים על חייה. המפתח הוא להכיר את האדם האמיתי מבפנים, ולא על עובדות ונתונים חיצוניים: היא אוהבת להיות בחוץ, היא הרפתקנית, היא רוצה להשיג דברים גדולים בקריירה שלה שהיא אוהב בעלי חיים, שהוא קרוב למשפחתו ולוקח קשרי משפחה רציניים, וכו עכשיו יש לנו מושג מי זאת האישה הזאת, מהי הזהות שלה. ואם אנחנו קשובים, אנחנו יכולים גם לקבל הצצה לנשמתה. (ושים לב שאין שום קשר בין עובדות אלו על הגורמים הפנימיים וחיצוניים שלהם המפורטים בסעיף הקודם).

הדרך לעשות זאת היא לשאול את השאלות הנכונות ולצאת בהצהרות כנות, שזאת מיומנות שניתן לשפר עם תרגול נכון.

הבעיה השנייה היא הפתיחות וכנות רגשית. כנות בונה אמון ונוחות. זה גם מאפשר לאדם האחר כדי להיות יותר כן איתך. כאדם ואדם המתקרב הוא באחריות של ראיית מנהיגות בתחום היושר. הוא יבוא בעקבותיו. כאשר פותח פתח, הוא הופך להיות פגיע כאשר הוא הופך להיות פגיע. פתוח יותר, פגיע ואותנטי הוא גם מיומנות שנלמדה באמצעות תרגול והתנסות לאורך זמן.

No comments:

Post a Comment